Skip to content

Koliber UAS

do zbierania danych fotogrametrycznych

Koliber UAS

Profesjonalny system dla ludzi ceniących bezpieczeństwo i komfort pracy. System dostarcza dane fotogrametryczne z wielkoobszarowych przestrzeni. Jego niewątpliwa zaleta to czas lotu do 150 min. Parametr ten w połączeniu z zasięgiem danych telemetrycznych o promieniu 20 km stawia produkt w czołówce rozwiązań systemów bezzałogowych. Koliber sprawi, że pomiar dużych powierzchni wykonasz z jednego miejsca, podczas jednego nalotu, bez uciążliwych objazdów terenu i ponownego rozkładania sprzętu.

ŁATWY W UŻYCIU

Obsługiwany przez 1 osobę

DALEKI ZASIĘG

20 km

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Długi czas lotu do 150 min

Dostępny w 3 wariantach

Linia TRENINGOWA

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA Linia wyposażenia skierowana do entuzjastów lotów i centrów szkoleniowych – idealna do przygotowania do egzaminu na świadectwo kwalifikacji UAVO. Dwa tryby lotu – manualny i stabilizowany przez autopilota – umożliwią Ci bezpieczne zdobywanie doświadczenia i dadzą pełną kontrolę nad dronem.

Linia SURVEY

REWOLUCJA W POMIARACH GEODEZYJNYCH Przeprowadzaj pomiary i inwentaryzacje bez czasochłonnego objeżdżania badanego obszaru – nowoczesna technologia zastosowana w samolocie pozwala na loty w pełni automatyczne. Kamera wysokiej rozdzielczości i zdjęcia połączone z geopozycją pozwolą Ci z chirurgiczną precyzją stworzyć cyfrowy model terenu.

Linia AGRO

SYNERGIA TECHNOLOGII I ROLNICTWA Wykorzystaj pełnię potencjału zaawansowanego czujnika multispektralnego – sprawdź, jak rozwijają się uprawy na różnych częściach Twojego pola. Poznaj specjalistyczne oprogramowanie i stwórz mapę poziomu rozwoju roślin – przekonaj się, czy nie marnujesz środków na nadmierne nawożenie lub sprawdź, którym uprawom brakuje minerałów i reaguj precyzyjnie.

GCS - ground control station

Zaawansowane moduły i uniwersalne rozwiązania kompatybilne z popularnymi aplikacjami do planowania misji bezzałogowych systemów latających.

BZB Planner

Mission Planner

Ground Control

Wyposażenie dodatkowe

SKRZYNIA – z myślą o najbardziej wymagających klientach opracowaliśmy specjalne skrzynie transportowe, dzięki którym system będzie bezpieczny podczas pokonywania cięższych warunków terenowych.

ŁADOWARKA – Dzięki specjalnej, dedykowanej ładowarce zadbasz o kondycję i poprawne naładowanie baterii nawet w 2 godziny.

ADS-B – (Automatic Dependent Surveillance-Broadcast) jest technologią służącą do śledzenia wszystkich statków powietrznych (bezzałogowych oraz załogowych). Dane transmitowane przez ten system zawierają wiele informacji m.in. aktualną prędkość jednostki, pozycję GPS i inne. Dane transmitowane przez system na częstotliwości 1090 MHz oraz 978 MHz są niekodowane (nieszyfrowane).

Parametry techniczne

Czas lotudo 150 min
Waga (MTOM)5.5 kg
Czas składania3 min
Prędkość przelotowa20 m/s (72km/h)
Start/LądowanieWyrzut z ręki – Automatyczne lądowanie ślizgowe
Zasięg (1)180 km

Parametry techniczne

868 MHz 20 km
Moc nadawania 100 mW

Parametry techniczne

Sony a600024 Mpix
Multispektralny410-950nm (zakres spektralny)

(1) Aktualny wynik dla KOLIBER UAS, profesjonalny system do zbierania danych, może zależeć od konfiguracji statku powietrznego, żywotności oraz kondycji baterii, zmiennych warunków pogodowych. Specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia w celu poprawy niezawodności, funkcjonalności, bezpieczeństwa lub w inny sposób.

Koliber UAS

Profesjonalny system do zbierania danych fotogrametrycznych

Serwis i gwarancja

Wyjątkowe rozwiązania wymagają wyjątkowej opieki.

Skorzystaj z naszego serwisu i przygotuj drona do eksploatacji w sezonie, zaimpregnuj go przed zimą lub sprawdź stan techniczny układów przed sezonem.

Prawidłowe i regularne serwisowanie w autoryzowanym punkcie pozwoli Ci cieszyć się bezpieczeństwem i niezawodnością maszyny dzięki 24-miesięcznej gwarancji.

Gotowy by oderwać się od ziemii?

QUICK QUOTATION